See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie aparatury diagnostycznej dla SPWSZ w Szczecinie (system MR 3T, tomografu, aparatu USG) w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób.....
Beschreibung: Pełen tytuł: Doposażenie aparatury diagnostycznej dla SPWSZ w Szczecinie (system MR 3T, tomografu, aparatu USG) w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0052/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie aparatury diagnostycznej dla SPWSZ w Szczecinie (system MR 3T, tomografu, aparatu USG) w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0052/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 798086-2025
Interne Kennung: EP/220/108/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33115000 Ausrüstung für Tomografie
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. –Rozbudowa aparatu USG Philips Epiq 5 w zestaw głowic liniowych o wysokiej rozdzielczości do badania małych narządów i tkanek podskórnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa aparatu USG Philips Epiq 5 w zestaw głowic liniowych o wysokiej rozdzielczości do badania małych narządów i tkanek podskórnych 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 2 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne Kennung: EP/220/108/2025 - zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie korzysta z prawa opcji