2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zaciągnięcie długoterminowego kredytu bankowego na pokrycie planowanego deficytu budżetowego w kwocie 4 867 134,69 zł”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na pokrycie planowanego deficytu budżetowego w kwocie 4 867 134,69 zł zgodnie z uchwałą nr 167/2025 dnia 5 września 2025 roku Zarządu Powiatu w Lipnie, w walucie polskiej na okres kredytowania wynoszący 180 miesięcy. a) Bank stawia do dyspozycji Kredytobiorcy kredyt w ciągu 7 dni od zawarcia umowy o udzielenie kredytu. b) Zabezpieczenie kredytu stanowić będzie weksel własny „in blanco” bez protestu wraz z deklaracją wekslową. c) Zamawiający zastrzega sobie możliwość wcześniejszej spłaty kredytu /bez konsekwencji finansowych, po uprzednim zawiadomieniu banku d) Nazwa i kod określony według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) dla niniejszego przedmiotu zamówienia: e) 66000000-0 – usługi finansowe i ubezpieczeniowe 66113000-5 - usługi udzielenia kredytu f) spłata kapitału następować będzie od miesiąca stycznia 2026 roku (realizacja 179 miesięcy), natomiast spłata odsetek obejmować będzie okres 180 miesięcy
Interne Kennung: ZmZ.272.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001