See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 36 miesięcy” w podziale na Pakiety A, B, C, D i E
Beschreibung: Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 36 miesięcy” w podziale na Pakiety A, B, C, D i E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet A – Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach sterowań, zabezpieczeń, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki
Beschreibung: Pakiet A – Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach sterowań, zabezpieczeń, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet B – Przegląd techniczny pomiarów fizyko-chemicznych i pomiarów cieplnych
Beschreibung: Pakiet B – Przegląd techniczny pomiarów fizyko-chemicznych i pomiarów cieplnych
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet C – Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej
Beschreibung: Pakiet C – Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet D – Przeglądy i konserwacje urządzeń sterowania ruchem kolejowym (SRK)
Beschreibung: Pakiet D – Przeglądy i konserwacje urządzeń sterowania ruchem kolejowym (SRK)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet E – Utrzymanie i planowe remonty układów sterowań, zabezpieczeń i automatyki
Beschreibung: Pakiet E – Utrzymanie i planowe remonty układów sterowań, zabezpieczeń i automatyki