2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessieopdracht Het Groene Boekje (Woordenlijst Nederlandse Taal)
Beschreibung: De Nederlandse Taalunie is voornemens een Europese aanbesteding te starten ten behoeve van een concessieopdracht voor het uitgeven en exploiteren van de geactualiseerde uitgave van de Woordenlijst Nederlandse Taal in boekvorm, ook wel Het Groene Boekje genoemd. Voor aanvullende informatie, verwijzen wij u naar de Aanbestedingsleidraad. Het uitgeven en exploiteren van de geactualiseerde uitgave van de Woordenlijst Nederlandse Taal in boekvorm voor een periode van 10 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het Groene Boekje
Interne Kennung: 1