692416-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU VE MĚSTĚ HROCHŮV TÝNEC (2026 – 2027)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU VE MĚSTĚ HROCHŮV TÝNEC (2026 – 2027)
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění komplexních služeb v oblasti sběru, svozu, odstraňování, využití a likvidace komunálního odpadu Města Hrochův Týnec.
Interne Kennung2025055
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje měnit předpokládané počty sběrných nádob či předpokládané počty svozů. V případě, že nedojde do začátku termínu plnění k ukončení zadávacího řízení a podpisu související smlouvy, bude začátek plnění stanoven ode dne podpisu smlouvy.