2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hosting serwisów informacyjnych NBP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług hostingu (utrzymania) tj.: 1) usług teleinformatycznych; 2) usług data center; 3) usług telekomunikacyjnych; które po ich uprzednim wdrożeniu i uruchomieniu, będą łącznie tworzyły System.
Vorherige Bekanntmachung: 233392-2025
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-JR-241-0072/DIT/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie zostało opublikowane we wstępnym ogłoszeniu informacyjnym opublikowanym w Dz.U. S: 7/2025, numer publikacji ogłoszenia: 17809-2025 z dnia 10.01.2025 r. i zostało zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówienia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, co stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy, umożliwia skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
Los: LOT-0001