See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budynku Szkoły Podstawowej wraz z dodatkowymi funkcjami jak Młodzieżowy Dom Kultury i Poradnia psychologiczno-pedagogiczna oraz zapleczem sportowym i niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu przy ul. Łokciowej w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budynku Szkoły Podstawowej wraz z dodatkowymi funkcjami jak Młodzieżowy Dom Kultury i Poradnia psychologiczno-pedagogiczna oraz zapleczem sportowym i niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu przy ul. Łokciowej w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001