2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I TRANSPORT NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH I ODPADÓW SELEKTYWNIE ZBIERANYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY LUBSKO
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Usługi odbioru odpadów komunalnych wytwarzanych przez mieszkańców Gminy Lubsko z nieruchomości zamieszkałych (jednorodzinnych i wielorodzinnych) oraz odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w tym: a) odbieranie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, b) odbieranie odpadów selektywnie zbieranych (odpady zbierane w sposób zgodny z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubsko), c) zebranie wszystkich odpadów znajdujących się w miejscu ustawienia pojemników, w promieniu 1 m od pojemników (worków) przy nieruchomościach zamieszkałych, d) prowadzenie Biura Obsługi Klienta (czynne od 700 do 1500 od poniedziałku do piątku) na terenie miasta Lubska, którego zadaniem będzie: - wydawanie worków do selektywnego zbierania odpadów, - wydawanie kalendarzy z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, - przyjmowanie interesantów, - sprzedaż lub dzierżawa pojemników na odpady komunalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 12 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Usługi odbioru odpadów komunalnych wytwarzanych przez mieszkańców Gminy Lubsko z nieruchomości zamieszkałych (jednorodzinnych i wielorodzinnych) oraz odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w tym: a) odbieranie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, b) odbieranie odpadów selektywnie zbieranych (odpady zbierane w sposób zgodny z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubsko), c) zebranie wszystkich odpadów znajdujących się w miejscu ustawienia pojemników, w promieniu 1 m od pojemników (worków) przy nieruchomościach zamieszkałych, d) prowadzenie Biura Obsługi Klienta (czynne od 700 do 1500 od poniedziałku do piątku) na terenie miasta Lubska. 2) Usługi odbioru i transportu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, z terenu Gminy Lubsko do Stacji Przeładunkowej Odpadów przy ul. Złotej w Lubsku prowadzonej przez Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o., Marszów 50A, 68-200 Żary. 3) Usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie u źródła, tj. opakowań z tworzyw sztucznych, opakowań z papieru i tektury, opakowań ze szkła, odpadów ulegających biodegradacji (bioodpadów stanowiących odpady komunalne) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, z terenu Gminy Lubsko do Stacji Przeładunkowej Odpadów przy ul. Złotej w Lubsku prowadzonej przez Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o., Marszów 50A, 68-200 Żary. 4) Odbioru i transportu odpadów wielkogabarytowych oraz odzieży i tekstyliów pochodzących z gospodarstw domowych, tzw. „wystawki” do Stacji Przeładunkowej Odpadów przy ul. Złotej w Lubsku prowadzonej przez Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o., Marszów 50A, 68-200 Żary. 5) Odbioru, transportu i zagospodarowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych, tzw. „wystawki”. 6) Podstawę ustalenia wynagrodzenia za odbieranie odpadów komunalnych (o których mowa w punkcie 2-3) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, z terenu Gminy Lubsko stanowi stawka za 1 Mg odebranych odpadów komunalnych ustalona na okres realizacji umowy. 7) Podstawę ustalenia wynagrodzenia za odbieranie odpadów komunalnych (o których mowa w punkcie 4) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lubsko stanowi stawka za 1 Mg odebranych odpadów komunalnych ustalona na okres realizacji umowy. 8) Podstawę ustalenia wynagrodzenia za odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych (o których mowa w punkcie 5) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych stanowi stawka za 1 Mg odebranych i zagospodarowanych odpadów komunalnych ustalona na okres realizacji umowy. 9) Stawka za 1 Mg odebranych niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, opakowań z tworzyw sztucznych (metali i tworzyw sztucznych, w tym opakowań wielomateriałowych), opakowań z papieru i tektury, opakowań ze szkła oraz odpadów ulegających biodegradacji (bioodpadów stanowiących odpady komunalne) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, z terenu Gminy Lubsko nie obejmuje cen zagospodarowania tych odpadów przez Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o., Marszów 50A, 68-200 Żary, stanowiących koszt Zamawiającego. 10) Stawka za 1 Mg odebranych odpadów wielkogabarytowych oraz odzieży i tekstyliów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lubsko nie obejmuje cen zagospodarowania tych odpadów przez Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o., Marszów 50A, 68-200 Żary, stanowiących koszt Zamawiającego. 11) Stawka za 1 Mg odebranego i zagospodarowanego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lubsko powinna uwzględniać dochód Wykonawcy za zbycie odpadów. 12) Prowadzenia sprawozdawczości w zakresie art. 9n ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. 13) Wyposażenie obsługiwanych nieruchomości jednorodzinnych w worki do selektywnego zbierania odpadów, które będą dostarczane właścicielom nieruchomości podczas wykonywania odbioru odpadów w ilości „worek za worek” lub według zapotrzebowania ilościowego. 14) Wyposażenie obsługiwanych nieruchomości niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami w worki 60l i 120l do selektywnego zbierania odpadów, które będą dostarczane ww. właścicielom nieruchomości podczas wykonywania odbioru odpadów w ilości „worek za worek”. 15) Mycia i dezynfekcji pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i pojemników na bioodpady stanowiące odpady komunalne przy budynkach wielorodzinnych zamieszkałych. 16) Dostarczania zainteresowanym właścicielom nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, z terenu Gminy Lubsko odpowiednich pojemników do zbiórki odpadów komunalnych w formie ich dzierżawy lub sprzedaży. 17) Przygotowania materiałów edukacyjno – ekologicznych, tj. skarbonki, torby na zakupy typu „rożek”, zestawów szkolno - biurowych, zestaw 12 drewnianych kredek w tubie, zestaw gier towarzyskich, piłeczki antystresowe, peleryna przeciwdeszczowa, lamp LED COB z uchwytem (dotyczy jeśli Wykonawca zadeklarował ich wykonanie). 18) Prowadzenie edukacji ekologicznej na stronie internetowej Wykonawcy (dotyczy jeśli Wykonawca zadeklarował jej prowadzenie). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 12 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień