2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa dwóch samochodów ciężarowych na potrzeby Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę środków trwałych i wyposażenia na potrzeby PSZOK , mobilnego PSZOK oraz obiektów użyteczności publicznej to jest dwóch fabrycznie nowych samochodów ciężarowych: ‒ jeden z zabudowanym nadwoziem w postaci plandeki i wyposażonym w windę załadowczą, ‒ drugi wyposażony w hak do transportu kontenerów typu KP oraz żurawia załadunkowego i rotatoru.
Interne Kennung: Or.271.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001