See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Z2023-018414 - Projektové dokumentace VN, NN
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění služeb spočívající v projekčních činností a souvisejících služeb pro účely rozvoje, údržby a oprav distribuční soustavy zadavatele pro každý z 11 regionů odpovídajících jednotlivým částem veřejné zakázky. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky bude uvedeno v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 266797-2023
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Region 8 - Písek
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na poskytování činnosti na území regionu, k němuž se tato část veřejné zakázky vztahuje.
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 8
Los: LOT-0012
Titel: Region 7 - Otrokovice
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 7
Los: LOT-0008
Titel: Region 3 - Hodonín
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 3
Los: LOT-0006
Titel: Region 1 - Brno
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 1
Los: LOT-0014
Titel: Region 9 - Prostějov
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 9
Los: LOT-0011
Titel: Region 6 - Nové Město na Moravě
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 6
Los: LOT-0015
Titel: Region 10 - Tábor
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 10
Los: LOT-0007
Titel: Region 2 - České Budějovice
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 2
Los: LOT-0009
Titel: Region 4 - Jihlava
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 4
Los: LOT-0016
Titel: Region 11 - Znojmo
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 11
Los: LOT-0010
Titel: Region 5 - Jindřichův Hradec
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN - region 5