See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi napraw i konserwacji pojazdów mechanicznych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Usługi napraw i konserwacji pojazdów mechanicznych z podziałem na 8 części: Część 1 – naprawy i serwisowanie samochodów osobowych, dostawczych i mikrobusów Część 2 – naprawy i serwisowanie motocykli i pojazdów czterokołowych Quad Część 3 – naprawy i serwisowanie samochodów ciężarowych (marki Iveco, Man oraz Jelcz, Star) Część 4– naprawy i serwisowanie autobusów Część 5 – naprawy i serwisowanie traktorów Część 6 – usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów ciężarowych marki: Mercedes Część 7 – usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów ciężarowych marki: Man, Volvo, Scania, Iveco Eurocargo Część 8 – usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodu marki: Mitsubishi. 2. Maksymalna liczba części zamówienia, na które jeden oferent może składać oferty: 8. Maksymalna liczba części zamówienia, których można udzielić jednemu oferentowi: 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części, przy czym oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia w ramach danej części zamówienia. 3. Zakres napraw i konserwacji pojazdów oraz wykaz pojazdów, które będą podlegać serwisowaniu w ramach zawartej umowy zawiera Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik do SWZ, gdzie wskazano dokładne parametry dotyczące pojazdów (marka, typ, model) oraz ilości, które aktualnie znajdują się na wyposażeniu Zamawiającego. Z zastrzeżeniem, że ilość pojazdów objętych serwisowaniem może ulec zmianie. Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4a, b, c do SWZ – wzór umowy.
Interne Kennung: 03/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – naprawy i serwisowanie samochodów osobowych, dostawczych i mikrobusów
Beschreibung: Zakres napraw i konserwacji pojazdów oraz wykaz pojazdów, które będą podlegać serwisowaniu w ramach zawartej umowy zawiera Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik do SWZ nr 5a, 5b dla części 1,2,3,4 i 6,7,8, gdzie wskazano dokładne parametry dotyczące pojazdów (marka, typ, model) oraz ilości, które aktualnie znajdują się na wyposażeniu Zamawiającego. Z zastrzeżeniem, że ilość pojazdów objętych serwisowaniem może ulec zmianie. Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4a, b, c do SWZ – wzór umowy. Wszystkie wymagania zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5. Zamawiający zgodnie z art. 441 Pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć: Część 1 − 95% wartości zamówienia podstawowego; Część 2 − 95 % wartości zamówienia podstawowego; Część 3 – 95 % wartości zamówienia podstawowego; Część 4 – 200 % wartości zamówienia podstawowego; Część 5 – 60 % wartości zamówienia podstawowego; Część 6 - 95 % wartości zamówienia podstawowego; Część 7 - 95 % wartości zamówienia podstawowego; Część 8 - 95 % wartości zamówienia podstawowego. 6. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia Zamawiający będzie posiadał środki finansowe oraz pojawi się potrzeba zamówienia większej ilości usług w stosunku do zamówienia podstawowego, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na dodatkowe usługi, za które będzie przysługiwało Wykonawcy odrębne wynagrodzenie, zgodnie z zawartą umową, w ramach „prawa opcji”. 7. Prawo opcji zostanie uruchomione po wyczerpaniu wartości podstawowej zamówienia, zgodnie z zawartą umową, w ramach każdej części zamówienia. 8. Zamawiający zastrzega, że prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja prawa opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i dyspozycji Zamawiającego w tym zakresie. Nie skorzystanie z prawa opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – naprawy i serwisowanie motocykli i pojazdów czterokołowych Quad
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 50115000 Reparatur und Wartung von Motorrädern
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zgodnie z art. 441 Pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć: Część 1 − 95% wartości zamówienia podstawowego; Część 2 − 95 % wartości zamówienia podstawowego; Część 3 – 95 % wartości zamówienia podstawowego; Część 4 – 200 % wartości zamówienia podstawowego; Część 5 – 60 % wartości zamówienia podstawowego; Część 6 - 95 % wartości zamówienia podstawowego; Część 7 - 95 % wartości zamówienia podstawowego; Część 8 - 95 % wartości zamówienia podstawowego. 2. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia Zamawiający będzie posiadał środki finansowe oraz pojawi się potrzeba zamówienia większej ilości usług w stosunku do zamówienia podstawowego, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na dodatkowe usługi, za które będzie przysługiwało Wykonawcy odrębne wynagrodzenie, zgodnie z zawartą umową, w ramach „prawa opcji”. 3. Prawo opcji zostanie uruchomione po wyczerpaniu wartości podstawowej zamówienia, zgodnie z zawartą umową, w ramach każdej części zamówienia. 4. Zamawiający zastrzega, że prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja prawa opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i dyspozycji Zamawiającego w tym zakresie. Nie skorzystanie z prawa opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – naprawy i serwisowanie samochodów ciężarowych (marki Iveco, Man oraz Jelcz, Star)
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – naprawy i serwisowanie autobusów
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 50113000 Reparatur und Wartung von Bussen
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – naprawy i serwisowanie traktorów
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów ciężarowych marki: Mercedes
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów ciężarowych marki: Man, Volvo, Scania, Iveco Eurocargo
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodu marki: Mitsubishi.
Interne Kennung: Część 8