See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE CZŁONKÓW ZPRM SP ZOZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi ubezpieczeniowej w zakresie: 1 ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów, 2 ubezpieczenia Auto-Casco, 3 ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ. Zamówienie w ramach niniejszego postępowania zostało podzielone na 23części. Informacje dotyczące oceny ryzyka ubezpieczeniowego zostały określone w poszczególnych dla danej części zamówienia, załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: ZPRM/79/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadacza pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów; 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW kierowców i pasażerów (NNW).
Interne Kennung: część 1 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegająca na zmianie wielkości przedmiotu zamówienia za dopłatą dodatkowej składki. Opis opcji znajduje się w dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 3 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 4 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 5 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego
Los: LOT-0006
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Pogotowia Ratunkowego w Legnicy w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 6 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
Los: LOT-0007
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Łomży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Łomży w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 7 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Łomży
Los: LOT-0008
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ - Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla SP ZOZ - Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 9 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ - Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu
Los: LOT-0009
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 10 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie
Los: LOT-0010
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 11 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego
Los: LOT-0011
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla SP ZOZ Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 12 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
Los: LOT-0012
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 13 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Radomskiej Stacja Pogotowia Ratunkowego
Los: LOT-0013
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ Rejonowego Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla SP ZOZ Rejonowego Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 14 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ Rejonowego Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu
Los: LOT-0014
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Suwałkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Suwałkach w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 15 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Suwałkach
Los: LOT-0015
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 16 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Los: LOT-0016
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla SP ZOZ Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 17 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla SP ZOZ Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
Los: LOT-0017
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 18 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie
Los: LOT-0018
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 19 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
Los: LOT-0019
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 20 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu
Los: LOT-0020
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 21 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze
Los: LOT-0021
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Ratownictwa Medycznego w Żywcu Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Ratownictwa Medycznego w Żywcu Sp. z o.o. w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW)
Interne Kennung: Część 22 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Ratownictwa Medycznego w Żywcu Sp. z o.o.
Los: LOT-0023
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW).
Interne Kennung: Część 23 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze
Los: LOT-0024
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW).
Interne Kennung: Część 2 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego
Los: LOT-0025
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne dla Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu w zakresie: 1. obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. ubezpieczenia Auto Casco (AC) 3. ubezpieczenia NNW Kierowców i Pasażerów (NNW).
Interne Kennung: Część 8 - Ubezpieczenia komunikacyjne dla Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu