See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 6 szt. pojazdów do ewakuacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 szt. pojazdów do ewakuacji. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań: 1. Zadanie A – Dostawa 1 szt. mikrobusu do przewozu 9 osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji. 2. Zadanie B – Dostawa 1 szt. mikrobusu do przewozu 9 osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji. 3. Zadanie C – Dostawa 1 szt. mikrobusu do przewozu 9 osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji. 4. Zadanie D – Dostawa 1 szt. pojazdu kwatermistrzowskiego lekkiego. 5. Zadanie E – Dostawa 1 szt. pojazdu kwatermistrzowskiego lekkiego. 6. Zadanie F – Dostawa 1 szt. pojazdu kwatermistrzowskiego lekkiego. Zadania A - C Wybrane wymagania techniczne pojazdu: - Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w\sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Aktualne świadectwa dopuszczenia dla pojazdu i wyposażenia podlegającego dopuszczeniu należy dostarczyć najpóźniej w dniu odbioru faktycznego. Wykonawca zobowiązuje się przedstawić do wglądu komisji Zamawiającego w dniu odbioru sprawozdanie z badań samochodu, będących podstawą do uzyskania świadectwa dopuszczenia (jeśli dotyczy). - Rok produkcji min. 2024 pojazd fabrycznie nowy. - silnik – wysokoprężny lub benzynowy lub hybrydowy spełniający obowiązujące wymogi w zakresie czystości spalin. - Skrzynia biegów: manualna lub automatyczna. - Wymiary i masa pojazdu: a) długość, min. 4950 mm, b) rozstaw osi, co najmniej 3020 mm, c) maksymalna masa rzeczywista (MMR) nie przekraczająca 3000 kg. - Drzwi: a) dla drugiego rzędu siedzeń – drzwi przesuwne, pełnowymiarowa szyby w drzwiach, b) szyba z lewej strony przestrzeni pasażerskiej drugiego rzędu siedzeń, c) dopuszcza się drzwi dla drugiego rzędu siedzeń z prawej i lewej strony; szyby w drzwiach po prawej i lewej stronie, d) drzwi tylne otwierane na prawą i lewą stronę (dwuskrzydłowe symetryczne) umożliwiające otwarcie pod kątem min. 180 stopni. Zamawiający dopuszcza klapę otwieraną do góry, zabezpieczoną przed opadaniem siłownikami. - Przestrzeń pasażerska wyposażona w fotele dla 9 ratowników: a) fotele z zagłówkami, tapicerka materiałowa w kolorze ciemnym, b) w pierwszym rzędzie: fotel kierowcy z podłokietnikiem, regulacją wysokości i dwu miejscowa kanapa pasażerska, c) w drugim i trzecim rzędzie: trzy niezależne fotele. Szybko demontowalne. d) zamawiający dopuszcza rozwiązanie w drugim i trzecim rzędzie z trzymiejscową kanapą. Szybko demontowalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2ABC do SWZ Zadania D-F: Wybrane wymagania techniczne pojazdu: - Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Aktualne świadectwa dopuszczenia dla pojazdu i wyposażenia podlegającego dopuszczeniu należy dostarczyć najpóźniej w dniu odbioru faktycznego. Wykonawca zobowiązuje się przedstawić do wglądu komisji Zamawiającego w dniu odbioru sprawozdanie z badań samochodu, będących podstawą do uzyskania świadectwa dopuszczenia (jeśli dotyczy). - Rok produkcji min 2024 pojazd fabrycznie nowy. - Wymiary i masa pojazdu: a) długość, min. 4950 mm, b) wysokość całkowita (bez urządzeń sygnalizacyjnych na dachu), co najmniej 1900 mm, c) rozstaw osi, co najmniej 3020 mm, d) maksymalna masa rzeczywista (MMR) nie przekraczająca 3000 kg. - Drzwi: a) dla drugiego rzędu siedzeń – drzwi przesuwne, pełnowymiarowa szyby w drzwiach, b) szyba z lewej strony przestrzeni pasażerskiej drugiego rzędu siedzeń, c) dopuszcza się drzwi dla drugiego rzędu siedzeń z prawej i lewej strony; szyby w drzwiach po prawej i lewej stronie, d) drzwi tylne otwierane na prawą i lewą stronę (dwuskrzydłowe symetryczne) umożliwiające otwarcie pod kątem min. 180 stopni. Zamawiający dopuszcza klapę otwieraną do góry, zabezpieczoną przed opadaniem siłownikami. - Przestrzeń pasażerska wyposażona w fotele dla 6 lub 7 ratowników: a) fotele z zagłówkami, tapicerka materiałowa w kolorze ciemnym, b) w pierwszym rzędzie: fotel kierowcy z podłokietnikiem, regulacją wysokości i dwu miejscowa kanapa pasażerska, c) w drugim rzędzie: trzy lub cztery niezależne fotele, Szybko demontowalne. d) zamawiający dopuszcza rozwiązanie z trzymiejscową lub czteromiejscową kanapą w drugim rzędzie przestrzeni pasażerskiej. Szybko demontowalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2DEF do SWZ.
Interne Kennung: WZP.2370.57.2025.ŁB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie A – Dostawa 1 szt. mikrobusu do przewozu 9 osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji.
Beschreibung: Wybrane wymagania techniczne pojazdu: - Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w\sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Aktualne świadectwa dopuszczenia dla pojazdu i wyposażenia podlegającego dopuszczeniu należy dostarczyć najpóźniej w dniu odbioru faktycznego. Wykonawca zobowiązuje się przedstawić do wglądu komisji Zamawiającego w dniu odbioru sprawozdanie z badań samochodu, będących podstawą do uzyskania świadectwa dopuszczenia (jeśli dotyczy). - Rok produkcji min. 2024 pojazd fabrycznie nowy. - silnik – wysokoprężny lub benzynowy lub hybrydowy spełniający obowiązujące wymogi w zakresie czystości spalin. - Skrzynia biegów: manualna lub automatyczna. - Wymiary i masa pojazdu: a) długość, min. 4950 mm, b) rozstaw osi, co najmniej 3020 mm, c) maksymalna masa rzeczywista (MMR) nie przekraczająca 3000 kg. - Drzwi: a) dla drugiego rzędu siedzeń – drzwi przesuwne, pełnowymiarowa szyby w drzwiach, b) szyba z lewej strony przestrzeni pasażerskiej drugiego rzędu siedzeń, c) dopuszcza się drzwi dla drugiego rzędu siedzeń z prawej i lewej strony; szyby w drzwiach po prawej i lewej stronie, d) drzwi tylne otwierane na prawą i lewą stronę (dwuskrzydłowe symetryczne) umożliwiające otwarcie pod kątem min. 180 stopni. Zamawiający dopuszcza klapę otwieraną do góry, zabezpieczoną przed opadaniem siłownikami. - Przestrzeń pasażerska wyposażona w fotele dla 9 ratowników: a) fotele z zagłówkami, tapicerka materiałowa w kolorze ciemnym, b) w pierwszym rzędzie: fotel kierowcy z podłokietnikiem, regulacją wysokości i dwu miejscowa kanapa pasażerska, c) w drugim i trzecim rzędzie: trzy niezależne fotele. Szybko demontowalne. d) zamawiający dopuszcza rozwiązanie w drugim i trzecim rzędzie z trzymiejscową kanapą. Szybko demontowalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2ABC do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie B – Dostawa 1 szt. mikrobusu do przewozu 9 osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie C – Dostawa 1 szt. mikrobusu do przewozu 9 osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie D – Dostawa 1 szt. pojazdu kwatermistrzowskiego lekkiego.
Beschreibung: Wybrane wymagania techniczne pojazdu: - Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Aktualne świadectwa dopuszczenia dla pojazdu i wyposażenia podlegającego dopuszczeniu należy dostarczyć najpóźniej w dniu odbioru faktycznego. Wykonawca zobowiązuje się przedstawić do wglądu komisji Zamawiającego w dniu odbioru sprawozdanie z badań samochodu, będących podstawą do uzyskania świadectwa dopuszczenia (jeśli dotyczy). - Rok produkcji min 2024 pojazd fabrycznie nowy. - Wymiary i masa pojazdu: a) długość, min. 4950 mm, b) wysokość całkowita (bez urządzeń sygnalizacyjnych na dachu), co najmniej 1900 mm, c) rozstaw osi, co najmniej 3020 mm, d) maksymalna masa rzeczywista (MMR) nie przekraczająca 3000 kg. - Drzwi: a) dla drugiego rzędu siedzeń – drzwi przesuwne, pełnowymiarowa szyby w drzwiach, b) szyba z lewej strony przestrzeni pasażerskiej drugiego rzędu siedzeń, c) dopuszcza się drzwi dla drugiego rzędu siedzeń z prawej i lewej strony; szyby w drzwiach po prawej i lewej stronie, d) drzwi tylne otwierane na prawą i lewą stronę (dwuskrzydłowe symetryczne) umożliwiające otwarcie pod kątem min. 180 stopni. Zamawiający dopuszcza klapę otwieraną do góry, zabezpieczoną przed opadaniem siłownikami. - Przestrzeń pasażerska wyposażona w fotele dla 6 lub 7 ratowników: a) fotele z zagłówkami, tapicerka materiałowa w kolorze ciemnym, b) w pierwszym rzędzie: fotel kierowcy z podłokietnikiem, regulacją wysokości i dwu miejscowa kanapa pasażerska, c) w drugim rzędzie: trzy lub cztery niezależne fotele, Szybko demontowalne. d) zamawiający dopuszcza rozwiązanie z trzymiejscową lub czteromiejscową kanapą w drugim rzędzie przestrzeni pasażerskiej. Szybko demontowalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2DEF do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie E – Dostawa 1 szt. pojazdu kwatermistrzowskiego lekkiego.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie F – Dostawa 1 szt. pojazdu kwatermistrzowskiego lekkiego.