692803-2025 - Wettbewerb
Polen – Kaffee, Tee und zugehörige Produkte – Dostawa kawy, herbaty, sosów, zup, przypraw, napojów bezalkoholowych, olejów i tłuszczów roślinnych do 6 WOG Ustka w 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kawy, herbaty, sosów, zup, przypraw, napojów bezalkoholowych, olejów i tłuszczów roślinnych do 6 WOG Ustka w 2026 roku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa kawy, herbaty, sosów, zup, przypraw, napojów bezalkoholowych, olejów i tłuszczów roślinnych do 6 WOG Ustka w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungDostawa kawy i herbaty do 6 WOG Ustka w 2026 r.
Interne KennungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungDostawa sosów, zup i przypraw przetworzonych do 6 WOG Ustka w 2026 r.
Interne KennungZadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
BeschreibungDostawa napojów bezalkoholowych do 6 WOG Ustka w 2026 r.
Interne KennungZadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
BeschreibungDostawa olejów i tłuszczów roślinnych do 6 WOG Ustka w 2026 r.
Interne KennungZadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette