692820-2025 - Ergebnis
Tschechien – Wartung von Informationstechnologiesoftware – Nákup licencí a poskytování služby maintenance k systému SAP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup licencí a poskytování služby maintenance k systému SAP
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je tedy zejména poskytování služeb spočívajících v: a) zajištění práv užití systému SAP prostřednictvím poskytnutí licencí k programovému vybavení systému SAP, jejichž podmínky jsou stanoveny v závazném návrhu rámcové dohody a jeho přílohách („Licence SAP“); b) maintenance systému SAP spočívající v poskytování podpory systému SAP v režimu SAP Standard Support, jejíž podmínky jsou stanoveny v závazném návrhu rámcové dohody a jeho přílohách („Maintenance SAP“).
Vorherige Bekanntmachung62555-2024
Interne Kennung1000312324
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0003
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude nákup licencí a poskytování služby maintenance k systému SAP. Předmětem plnění veřejné zakázky je tedy zejména poskytování služeb spočívajících v: a) zajištění práv užití systému SAP prostřednictvím poskytnutí licencí k programovému vybavení systému SAP, jejichž podmínky jsou stanoveny v závazném návrhu rámcové dohody a jeho přílohách („Licence SAP“); b) maintenance systému SAP spočívající v poskytování podpory systému SAP v režimu SAP Standard Support, jejíž podmínky jsou stanoveny v závazném návrhu rámcové dohody a jeho přílohách („Maintenance SAP“). Záměrem zadavatele je zajistit s pomocí těchto služeb řádné fungování stávajících a nově dokoupených licencí SAP v prostředí zadavatele. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace („závazný návrh rámcové dohody“). Blíže viz ZD.
Optionen
Beschreibung der OptionenPředpokládaná hodnota veřejné zakázky činí 166.907.270,- Kč bez DPH, z toho 27.817.878,- Kč bez DPH činí vyhrazená změna dle § 100 ZZVZ. Blíže v ZD.