See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groen: Boombeheer Fort 2
Beschreibung: Fort II, gelegen in en eigendom van gemeente Wommelgem, is een (grotendeels openbaar) park. Het Fort met inbegrip van alle oude gebouwen, grachten en omwallingen is vanuit het Agentschap Onroerend Erfgoed beschermd als monument omwille van het algemeen belang gevormd door de historische waarde. Verschillende doelgroepen genieten hier van hun vrije tijd en recreëren in het gebied. Om de veiligheid van de recreanten te waarborgen wordt een snoeibeurt voorzien op verschillende bomen in het openbaar gedeelte van het Fort. Het openbaar gedeelte bevindt zich in grote lijnen aan de buitenzijde van de fortgracht.
Interne Kennung: PPP0BN-1551/5083/2025/3P/1551
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PPP0BN-1551/5083/2025/3P/1551 - 1
Beschreibung: Fort 2, gelegen in en eigendom van gemeente Wommelgem, is een (grotendeels openbaar) park. Het Fort met inbegrip van alle oude gebouwen, grachten en omwallingen is vanuit het Agentschap Onroerend Erfgoed beschermd als monument omwille van het algemeen belang gevormd door de historische waarde. Verschillende doelgroepen genieten hier van hun vrije tijd en recreëren in het gebied. Om de veiligheid van de recreanten te waarborgen wordt een snoeibeurt voorzien op verschillende bomen in het openbaar gedeelte van het Fort. Het openbaar gedeelte bevindt zich in grote lijnen aan de buitenzijde van de fortgracht.
Interne Kennung: 1