2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych do punktów żywienia w ośrodkach dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej - Dębaku i w Lininie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych do Punktów Żywienia w ośrodkach dla cudzoziemców zlokalizowanych w miejscowościach: Podkowa Leśna - Dębak, 05-805 Otrębusy, woj. mazowieckie, Linin II 30, 05-530 Góra Kalwaria, woj. mazowieckie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załącznikach nr 1a-1d do SWZ
Interne Kennung: 8/ARTYKUŁY SPOŻYWCZE/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mięsa i produktów mięsnych do Punktu Żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku
Beschreibung: Dostawa mięsa i produktów mięsnych do Punktu Żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością zawarto w Załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa mięsa i produktów mięsnych do Punktu Żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie
Beschreibung: Dostawa mięsa i produktów mięsnych do Punktu Żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1b do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa owoców i warzyw do Punktu Żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku
Beschreibung: Dostawa owoców i warzyw do Punktu Żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa pieczywa, wyrobów ciastkarskich do Punktu Żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie
Beschreibung: Dostawa pieczywa, wyrobów ciastkarskich do Punktu Żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck