See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawy leków w ramach programów lekowych
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ - p. 31,36
Interne Kennung: 90/ZP/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ - p. 5 i p. 8
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.