2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi transportu odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w 2026r.
Beschreibung: Usługa transportu odpadów zmieszanych (kod 20 03 01) z punktu składowania zlokalizowanego na ul. Pomianowskiego/Koronowo do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. mieszczącego się w Bydgoszczy przy ul. Ernesta Petersona 22, 85-862 Bydgoszcz. Szacunkowa ilość 5000,00 Mg.
Interne Kennung: ZP.271.1.49.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 transport
Beschreibung: Usługa transportu odpadów zmieszanych (kod 20 03 01).
Interne Kennung: część 1