2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ STRÁŽNÍ SLUŽBY A POHOTOVOSTNÍ JEDNOTKY
Beschreibung: Předmětem plnění je fyzická ostraha a zajištění pohotovosti v areálech zadavatele.
Interne Kennung: SML/0118/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předpokládaná hodnota částky, o kterou se může cena zakázky v důsledku inflace za celé smluvní období navýšit, činí 5 961 300,- Kč. V každém kalendářním roce následujícím po roce, v němž tato smlouva nabude účinnosti, jsou smluvní strany na základě dohody oprávněny změnit cenu předmětu plnění o částku, která odpovídá míře inflace/deflace vyhlašované Českým statistickým úřadem za rok, který této změně ceny předcházel, nejvýše však o 10 %, a to vždy nejdříve k prvnímu dni kalendářního měsíce následujícího po dni zveřejnění koeficientu míry inflace/deflace Českým statistickým úřadem. Změna ceny bude v takovém případě provedena formou písemného dodatku ke smlouvě. Zadavatel si v případě změny rozsahu jím provozovaného či pronajatého majetku výslovně vyhrazuje právo omezit (snížit) či rozšířit (zvýšit) počet střežených objektů, a to bez jakýchkoliv sankcí ze strany vybraného dodavatele. Zohlednění změny provozovaného či pronajatého majetku objednatele bude v takovém případě provedeno formou písemného dodatku ke smlouvě. Zadavatel si v případě potřeby jiného časového rozsahu fyzické ostrahy svých objektů (zřízení či zrušení recepce nebo vrátnice) výslovně vyhrazuje právo omezit (snížit) či rozšířit (zvýšit) časový rozsah fyzické ostrahy, a to bez jakýchkoliv sankcí ze strany vybraného dodavatele. Zohlednění změny provozovaného či pronajatého majetku objednatele bude v takovém případě provedeno formou písemného dodatku ke smlouvě. Nový časový rozsah bude sjednán v souladu s časovými rozsahy uvedenými čl. 5 zadávací dokumentace.