69300-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Dachy UBL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDachy UBL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wymiana zniszczonego pokrycia z papy na dachach, przemurowanie i tynkowanie kominów budynków, wymiana rynien, rur spustowych i obróbek blacharskich, wymiana wywiewek kanalizacyjnych, roboty ciesielskie, wzmocnienie elementów konstrukcyjnych dachów, rozebranie i naprawa gzymsu, wywóz i utylizacja odpadów poremontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, wchodzących w skład zasobu Miasta Łodzi w podziale na 4 części:
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 pzp
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1: ul. 6-go Sierpnia 86, ul. Kamińskiego 4a
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dekarsko-ciesielskich na dachach budynków mieszkalnych. Zakres robót opisany w projekcie umowy, kosztorysie nakładczym, opisie przedmiotu zamówienia oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten, 45261910 Dachreparatur
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji
LosLOT-0002
Titelczęść 2: ul. Praska 1, ul. Tatrzańska 10
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: ul. Przybyszewskiego 45 – front, ul. Przybyszewskiego 45 - lewa oficyna
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: ul. Wólczańska 230 – 4 budynki (1, 2, 3, 4)