2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31118154: het meerjarig in stand houden van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in het beheergebied van Rijkswaterstaat Zuid Nederland in 2 percelen
Beschreibung: Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in Zuid Nederland in de periode van 1.11.2019 – 1.11.2024. Het contract is met 1 jaar verlengt tot 31.12.2025. De werkzaamheden betreffen het verrichten van taken (vast onderhoud), services (ondersteunende diensten) en activiteiten (variabel onderhoud) voor de waterwegen, groenvoorzieningen en objecten (civiel).
Interne Kennung: 31118154
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Watersysteem Maas
Beschreibung: Het project betreft het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in Zuid Nederland in de periode van 1 november 2019 – 1 november 2024. De werkzaamheden betreffen het verrichten van taken (vast onderhoud), services (ondersteunende diensten) en activiteiten (variabel onderhoud) voor de waterwegen, groenvoorzieningen en objecten (civiel). Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlengen met 2 x 1 jaar