See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE, UBEZPIECZENIA OSÓB, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: 1) Ubezpieczenie budynków oraz środków trwałych Zamawiającego od ognia i innych zdarzeń loso-wych. 2) Ubezpieczenie posiadanego przez Zamawiającego wyposażenia, środków obrotowych oraz go-tówki od kradzieży z włamaniem i rabunku. 3) Ubezpieczenie szyb od stłuczenia. 4) Kompleksowe ubezpieczenie sprzętu elektronicznego Zamawiającego. 5) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zakładów Ochrony Zdrowia 6) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zakładów Ochrony Zdrowia
Vorherige Bekanntmachung: 609682-2025
Interne Kennung: DZPZ-332-64PNU-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZOZ-332-64PNU-2025