693078-2025 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Zakup usługi wdrożenia rozwiązań bezpieczeństwa Microsoft 365 E5 wraz z zakupem, konfiguracją i wdrożeniem rozwiązania Microsoft Sentinel lub równoważnego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi wdrożenia rozwiązań bezpieczeństwa Microsoft 365 E5 wraz z zakupem, konfiguracją i wdrożeniem rozwiązania Microsoft Sentinel lub równoważnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Etap I – wykonanie Analizy przedwdrożeniowej zakończonej przygotowaniem dokumentów pn. Projekt Techniczny Wdrożenia oraz Plan warsztatów dla administratorów (cz. 1 i cz. 2). 2. Etap II – Przygotowanie środowiska wdrożeniowego w infrastrukturze Zamawiającego. 3. Etap III – Wdrożenie funkcjonalności zawartych w posiadanej przez Zamawiającego licencji Microsoft 365 E5: 1) Mechanizmy MDM (Mobile Device Management) – Microsoft Intune; 2) Oprogramowanie XDR (Extended Detection and Response – pakiet Microsoft 365 Defender; 3) Funkcjonalność EDR (Endpoint Detection and Response) – Microsoft Defender for Endpoint Plan 2; 4) Zarządzanie tożsamościami uprzywilejowanymi PIM (Privileged Identity Management); 5) Zarządzanie tożsamościami uprzywilejowanymi PAM (Privileged Access Management); 6) Zaawansowana analiza malware – mechanizm Sandbox – Microsoft Defender for Endpoint; 7) Pakiet do zarządzania i aktualizacji systemów operacyjnych Microsoft Intune; 8) Mechanizm integracji lokalnego Active Directory z Microsoft Entra ID; 9) Rozwiązanie ITDR (Identity Threat Detection and Response) – Microsoft Defender for Identity. 4. Etap IV – Przeprowadzenie warsztatów dla administratorów z wdrożonych funkcjonalności w Etapie III. 5. Etap V – Dostawa, konfiguracja i wdrożenie oprogramowania Microsoft Sentinel lub oprogramowania równoważnego. 6. Etap VI - Przeprowadzenie warsztatów dla administratorów z wdrożonych funkcjonalności w Etapie V. 7. Etap VII – Opracowanie dokumentacji powdrożeniowej. 8. Etap VIII – Świadczenie 36-miesięcznej usługi wsparcia technicznego od dnia odbioru Etapu III.
Interne Kennung: 9/2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001