693138-2025 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Odnowienie usługi wsparcia dla systemu Darktrace dla identyfikacji anomalii związanych z cyberzagrożeniami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnowienie usługi wsparcia dla systemu Darktrace dla identyfikacji anomalii związanych z cyberzagrożeniami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odnowienie usługi wsparcia dla systemu Darktrace dla identyfikacji anomalii związanych z cyberzagrożeniami, polegającym na: 1) odnowieniu licencji i wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania systemu; 2) świadczeniu przez Wykonawcę usług serwisowych
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPO2-JM-241-0442/DIT/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001