See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH I SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW W PRACOWNI HEMODYNAMIKI dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH I SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW W PRACOWNI HEMODYNAMIKI dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku Nr 6 do SWZ, stanowiącym projektowane postanowienia umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje 45 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.060.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim (art. 20 ust.2 uPZP). 2. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (art. 61 ust. 1 uPZP). 3. W postępowaniu o udzielenie zamówienia ofertę oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (art. 63 ust. 1 uPZP). 4. Zgodnie z art. 781 Kodeksu cywilnego: „do zachowania elektronicznej formy czynności prawnej wystarcza złożenie oświadczenia woli w postaci elektronicznej i opatrzenie go kwalifikowanym podpisem elektronicznym”. 5. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://szpitalparkitka.logintrade.net/. Wykonawca posiadający konto na Platformie zakupowej ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty, a także funkcjonalności pozwalających na zadawanie pytań do treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach. 6. Instrukcję rejestracji Wykonawcy na Platformie Zakupowej oraz złożenia oferty środkiem komunikacji elektronicznej w niniejszym postępowaniu zawierają „Instrukcje użytkowników”, zamieszczone na stronie internetowej pod adresem: https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html. 7. Wymagania techniczne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy użyciu Platformy zakupowej są dostępne na stronie: https://szpitalparkitka.logintrade.net/reg,info,wymaganiatechniczne.html , https://szpitalparkitka.logintrade.net/public/instrukcje/wymagania_techniczne_20210204.pdf. 8. Dokumenty elektroniczne składane są przez Wykonawcę za pośrednictwem Platformy Zakupowej 9. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą: 1) formularz oferty stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ - wypełniony w sposób czytelny, z należytą starannością. Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe przeniesienie do formularza ofertowego ceny zaoferowanej w każdym załączonym do oferty formularzu asortymentowo-cenowym; 2) formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ - wypełniony w sposób czytelny, z należytą starannością. Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe obliczenie cen poszczególnych pozycji i sumy formularza oraz prawidłowe przeniesienie jej do formularza ofertowego; 3) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. a) jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, Wykonawca składa pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy - § 13 ust Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii, z dnia 23 grudnia 2020 r. „w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy”. b) przepis pkt. a stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego. 4) dowód wpłaty wadium, o którym mowa w rozdz. X; 5) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), o którym mowa w rozdz. VII ust. 1 SWZ (Załącznik Nr 7 do SWZ); 6) przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa rozdziale VIII pkt. 1 SWZ; 7) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia (Załącznik Nr 8 do SWZ). 10. KLAUZULA INFORMACYJNA W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), „RODO", zawarta została w Rozdziale XXIV SWZ. 2. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: 1) dokumentów, o których mowa w rozdziale VII pkt 2 ppkt 1) SWZ- składa informację z odpowiedniego rejestru takiego jak rejestr sądowy albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie § 2 ust 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (tj.Dz.U.2020 poz.2415). 2) odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w rozdziale VII pkt 2 ppkt 3) – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 3. Dokumenty, o których mowa w rozdziale IX pkt 2, ppkt 1 SWZ, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed ich złożeniem. 4. Dokumenty, o których mowa w rozdziale IX pkt 2, ppkt 2 SWZ, powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 – Sondy IVUS, Prowadniki do pomiaru gradientu przezzwężeniowego FFR/IFR
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 1 – Sondy IVUS, Prowadniki do pomiaru gradientu przezzwężeniowego FFR/IFR, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 – Kardiowertery-defibrylatory jednokomorowe ICD-VR wraz z elektrodami defibrylującymi
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 2 – Kardiowertery-defibrylatory jednokomorowe ICD-VR wraz z elektrodami defibrylującymi, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 – Kardiowertery-defibrylatory dwukomorowe ICD-DR wraz z elektrodami defibrylującymi i elektrodami przedsionkowymi
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 3 – Kardiowertery-defibrylatory dwukomorowe ICD-DR wraz z elektrodami defibrylującymi i elektrodami przedsionkowymi, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 – Zestawy do oceny czynnościowej zwężeń wieńcowych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 4 – Zestawy do oceny czynnościowej zwężeń wieńcowych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5 – Zestawy obłożeniowe
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 5 – Zestawy obłożeniowe, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 – Linie do pomiaru ciśnienia
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 6 – Linie do pomiaru ciśnienia, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7 – Cewniki balonowe uwalniające lek antymitotyczny
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 7 – Cewniki balonowe uwalniające lek antymitotyczny, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ NR 8 – Akcesoria do zabiegów koronarografii i angioplastyki
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 8 – Akcesoria do zabiegów koronarografii i angioplastyki, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ NR 9 – Urządzenia do zamykania otworów przegrody międzyprzedsionkowej
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 9 – Urządzenia do zamykania otworów przegrody międzyprzedsionkowej, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ NR 10 – Cewniki balonowe tnące
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 10 – Cewniki balonowe tnące, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ NR 11 – Cewniki diagnostyczne
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 11 – Cewniki diagnostyczne, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ NR 12 – Zestawy obłożeniowe do elektrofizjologii
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 12 – Zestawy obłożeniowe do elektrofizjologii, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ NR 13 – Sprzęt jednorazowy do zabiegów kompleksowych PCI z uwzględnieniem zmian wybitnie zwapniałych i niepodatnych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 13 – Sprzęt jednorazowy do zabiegów kompleksowych PCI z uwzględnieniem zmian wybitnie zwapniałych i niepodatnych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ NR 14 – Pętle do usuwania ciał obcych z krwioobiegu
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 14 – Pętle do usuwania ciał obcych z krwioobiegu, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ NR 15 – Stentgrafty wieńcowe
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 15 – Stentgrafty wieńcowe, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ NR 16 – Cewniki balonowe do kontrapulsacji
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 16 – Cewniki balonowe do kontrapulsacji, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ NR 17 – Urządzenie do zamykania wkłuć dotętniczych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 17 – Urządzenie do zamykania wkłuć dotętniczych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ NR 18 – Stent wieńcowy uwalniający lek antymitotyczny
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 18 – Stent wieńcowy uwalniający lek antymitotyczny, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ NR 19 – Cewniki balonowe do walwuloplastyki aortalnej o podwyższonych ciśnieniach
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 19 – Cewniki balonowe do walwuloplastyki aortalnej o podwyższonych ciśnieniach, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ NR 20 – Mikrocewnik do CTO
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 20 – Mikrocewnik do CTO, szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ NR 21 – Zestawy angioplastyczne do udrożnień (CTO)
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 21 – Zestawy angioplastyczne do udrożnień (CTO), szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ NR 22 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne (DES) do cienkich naczyń
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 22 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne (DES) do cienkich naczyń, szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ NR 23 – Cewniki balonowe do predylatacji
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 23 – Cewniki balonowe do predylatacji, szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ NR 24 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne (DES) do długich zwężeń
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 24 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne (DES) do długich zwężeń, szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ NR 25 – Stenty antymitotyczne do bifurkacji
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 25 – Stenty antymitotyczne do bifurkacji, szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ NR 26 – Cewniki balonowe do zmian prostych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 26 – Cewniki balonowe do zmian prostych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ NR 27 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne (DES) do krętych naczyń i zmian obwodowych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 27 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne (DES) do krętych naczyń i zmian obwodowych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ NR 28 – Kuwety do pomiaru ACT
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 28 – Kuwety do pomiaru ACT, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ NR 29 – Prowadniki angioplastyczne do zmian prostych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 29 – Prowadniki angioplastyczne do zmian prostych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ NR 30 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne do zmian zwapniałych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 30 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne do zmian zwapniałych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ NR 31 – Cewniki prowadzące do zabiegów prostych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 31 – Cewniki prowadzące do zabiegów prostych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ NR 32 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne do zabiegów PCI w zawale serca
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 32 – Stenty dowieńcowe antymitotyczne do zabiegów PCI w zawale serca, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: CZĘŚĆ NR 33 – Prowadniki wieńcowe
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 33 – Prowadniki wieńcowe, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: CZĘŚĆ NR 34 – Cewniki balonowe do zmian złożonych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 34 – Cewniki balonowe do zmian złożonych szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: CZĘŚĆ NR 35 – Cewniki prowadzące do zabiegów złożonych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 35 – Cewniki prowadzące do zabiegów złożonych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: CZĘŚĆ NR 36 – Cewniki, prowadniki, koszulki i stenty
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 36 – Cewniki, prowadniki, koszulki i stenty, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: CZĘŚĆ NR 37 – Stent wieńcowy uwalniający lek Sirolimus
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 37 – Stent wieńcowy uwalniający lek Sirolimus, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: CZĘŚĆ NR 38 – Cewnik balonowy pokryty lekiem Sirolimus
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 38 – Cewnik balonowy pokryty lekiem Sirolimus, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: CZĘŚĆ NR 39 – Cewnik balonowy non-compliant
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 39 – Cewnik balonowy non-compliant, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: CZĘŚĆ NR 40 – Cewnik do trombektomii
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 40 – Cewnik do trombektomii, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: CZĘŚĆ NR 41 – Cewniki balonowe doprężeniowe do krętych naczyń
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 41 – Cewniki balonowe doprężeniowe do krętych naczyń, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: CZĘŚĆ NR 42 – Cewnik przedłużający
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 42 – Cewnik przedłużający, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: CZĘŚĆ NR 43 – Prowadniki sterowalne do zabiegów CTO
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 43 – Prowadniki sterowalne do zabiegów CTO, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: CZĘŚĆ NR 44 – Prowadniki dedykowane do zabiegów CTO
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 44 – Prowadniki dedykowane do zabiegów CTO, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: CZĘŚĆ NR 45 – Cewnik balonowy wysokociśnieniowy
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 45 – Cewnik balonowy wysokociśnieniowy, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 45