2. Verfahren
Verfahren
Titel: Planning en Registratie (SaaS)
Beschreibung: LET OP; deze publicatie (rectificatie) betreft de AANKONDIGING van de opdracht. Eerder is er een vooraankondiging gedaan. In de aankondiging van de opdracht (29 augustus 2025) stond onverhoopt de tekst van de vooraankondiging. de raming van de raamovereenkomst bedraagt 3.500.000 euro excl btw over de maximale looptijd (12jaar)
Interne Kennung: 273652
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AANKONDIGING van de opdracht!
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30196000 Terminplaner, 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Planning en Registratie (SaaS) Indicatief (in verband met de vooraankondiging) is de raming van de raamovereenkomst circa 3.500.000 euro exlc btw over de maximale looptijd (12 jaar)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initieel 3 jaar, daarna 3x2 jaar en 3x1 jaar