2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky kol celistvých pro ŽKV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, na jejímž základě budou jedinému vybranému dodavateli v každé části postupemvymezeným v rámcové dohodě zadány jednotlivé veřejné zakázky na dodávku kol celistvých pro železniční kolejová vozidla zadavatele,podle jednotlivých částí veřejné zakázky do odběrného místa zadavatele ZC Česká Třebová, pro období 48 měsíců následujících oduzavření rámcové dohody.
Vorherige Bekanntmachung: 35420-2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631100 Monoblockräder
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Rámcová dohoda na dodávky kol celistvých pro ŽKV - 17. část VZ - Kolo celistvé 920-471 R82T s tlumičem a brzdovým kotoučem
Interne Kennung: 55424/2022
Los: LOT-0004
Titel: Rámcová dohoda na dodávky kol celistvých pro ŽKV - 1. část VZ - Kolo celistvé 890-680 ER8 s tlumičem hluku
Interne Kennung: 55490/2022