2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na údržbu stromů, keřů a zahradnické práce v Brně-Líšni
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním uchazečem na služby v rámci každé části, dále specifikovaného předmětu plnění, na dobu 48 měsíců od předpokládaného termínu účinnosti rámcové dohody 1/2025 s tím, že veškeré podmínky plnění budou v rámcové dohodě vymezeny. Předmět veřejné zakázky specifikoval Ing. Tomáš Foral, Beethovenova 650/2, 602 00 Brno, dendrolog. Předmětem plnění je: provádění celoroční údržby stromů, keřů a zahradnické práce v Brně-Líšni.
Vorherige Bekanntmachung: 615508-2024
Interne Kennung: N006/24/V00032822
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka bude zadána dle § 3 písm. b) formou otevřeného řízení podle § 56 a násl. ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 Údržba keřů a zahradnické práce v Brně-Líšni
Beschreibung: Část 1 Údržba keřů a zahradnické práce zahrnuje péči o tyto vegetační prvky: Keře Stromy – redukční řez do výšky cca 4 m Popínavé dřeviny Růže Trvalky Letničky Součástí údržby zeleně jsou také: Zemní práce Přidružené práce
Interne Kennung: 11/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - pokud v průběhu provádění služeb dojde ke změnám sazeb daně z přidané hodnoty či ke změně v oblasti přenesení daňové povinnosti, v důsledku změny sazby DPH není nutno k dohodě uzavírat dodatek, cena za dílo bude zvýšena o novu částku DPH; - pokud v průběhu provádění služeb dojde ke změnám legislativních či technických předpisů a norem, které mají prokazatelný vliv na překročení ceny, - inflační doložka (resp. Obdobné valorizace) – dojde-li k navýšení inflace ČSÚ o více než 3 % za jeden rok, může být cena za služby zvýšena o stejné procento jako je vyhlášená inflace
Los: LOT-0002
Titel: Údržba stromů v Brně-Líšni
Beschreibung: Část 2 Údržba stromů zahrnuje péči o tyto vegetační prvky: Stromy Součástí údržby stromů jsou také: Přidružené práce Odstranění havárií
Interne Kennung: 17/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Beschreibung der Optionen: Zadavatel ve smyslu § 100 ZZVZ si vyhrazuje možnost změny závazku ze dohody a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání dohody v případě: - pokud v průběhu provádění služeb dojde ke změnám sazeb daně z přidané hodnoty či ke změně v oblasti přenesení daňové povinnosti, v důsledku změny sazby DPH není nutno k dohodě uzavírat dodatek, cena za dílo bude zvýšena o novu částku DPH; - pokud v průběhu provádění služeb dojde ke změnám legislativních či technických předpisů a norem, které mají prokazatelný vliv na překročení ceny, - inflační doložka (resp. Obdobné valorizace) – dojde-li k navýšení inflace ČSÚ o více než 3 % za jeden rok, může být cena za služby zvýšena o stejné procento jako je vyhlášená inflace, - v případě havárie (zlomy větví, kmenů, vývraty apod., hrozící akutním nebezpečím poškození zdraví, nebo majetku) za akutní zásah je 100% položkové ceny konkrétního úkonu.