693325-2025 - Wettbewerb
Polen – Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste – Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci wąskotorowych) na rzecz Polskiej Grupy Górniczej S.A. KWK Ruda Ruch Bielszowice w okresie 12 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci wąskotorowych) na rzecz Polskiej Grupy Górniczej S.A. KWK Ruda Ruch Bielszowice w okresie 12 miesięcy
BeschreibungKompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci wąskotorowych) na rzecz Polskiej Grupy Górniczej S.A. KWK Ruda Ruch Bielszowice w okresie 12 miesięcy
Interne Kennung462500813
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001