693359-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Rámcová dohoda na rozšíření řízení nástupních dveří vozů řady WLABmz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na rozšíření řízení nástupních dveří vozů řady WLABmz
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody o dílo mezi zadavatelem a jedním vybraným dodavatelem na dobu určitou nebo do dodání celkového plnění dle smlouvy. Uzavřením rámcové dohody o dílo s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení dle ZZVZ bude zajištěno provedení rozšíření řízení nástupních dveří vozů řady WLABmz v předpokládaném počtu 12 ks a to v zájmu zabezpečení výkonů v dálkové osobní dopravě.
Vorherige Bekanntmachung758391-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung57661/2023