69341-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i lokalach należących do Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i lokalach należących do Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i lokalach należących do Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-2 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia), dalej: [„SOPZ”]. 3. Zgodnie z art. 34 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość 1 wznowienia zamówienia, polegającego na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres kolejnych 12 miesięcy. 4. Zamawiający poinformuje pisemnie Wykonawcę, że skorzysta ze wznowienia najpóźniej trzy miesiące przed upływem terminu obowiązywania umowy. Wykonawca zobowiązany jest złożyć w formie pisemnej oświadczenie o wyrażeniu zgodny na wznowienie zamówienia w terminie do 7 dni od dnia otrzymania informacji od Zamawiającego. W przypadku braku odpowiedzi Wykonawcy w wyżej wymienionym okresie, Zamawiający uzna, że Wykonawca nie wyraża zgody na wznowienie zamówienia. 5. W przypadku niepoinformowania Wykonawcy w terminie opisanym w ust. 1.4., należy przyjąć, że Zamawiający nie będzie korzystał ze wznowienia. Wykonawca nie będzie miał żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego, w przypadku gdy Zamawiający ze wznowienia nie skorzysta. 6. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym (gwarantowanym), - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 7. Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji w zakresie Części 1 i 2 zamówienia jest obsługa imprez organizowanych przez Zamawiającego (obsługa szatni, sprawdzanie biletów) ujęta w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 9. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie niż określony powyżej, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 10. Zamawiając przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 11. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO: Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z tym pełnomocnikiem.Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej (o ile został sformułowany), o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia (o ile zostały sformułowane) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. W przypadku, o którym mowa w Rozdziale I, ust. 4, pkt 4.2. i pkt 4.3. SWZ, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA . Informacje o ochronie danych osobowych zebranych przez Zamawiającego w toku postępowania zawarte są w Rozdz. I, ust. 17 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung551778-2025
Interne KennungWZP.C.271.1.77.2025.JW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w pomiesz-czeniach biurowych, holach, korytarzach, toaletach, kuchniach, ciągach komunikacyjnych, piwnicach w budynku przy ul. Będzińskiej 65 w Sosnowcu
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia)
Interne KennungWZP.C.271.1.77.2025.JW -część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w pomieszcze-niach biurowych, holach, korytarzach, toaletach, kuchniach, ciągach komunikacyjnych, piw-nicach w budynku przy ul. Warszawskiej 2 w Sosnowcu
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 2 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia)