See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nawóz dolistny ADOB 2.0 Mn lub równoważny
Beschreibung: Nawóz dolistny ADOB 2.0 Mn lub równoważny w ilości 400 litrów. Opis przedmiotu zamówienia – parametry techniczne i jakościowe wymagane dla produktu równoważnego: Płynny nawóz dolistny z technologią 2.0. Zawartość: azot całkowity (N) 6,5% (91 g/l) azot azotanowy (N-NO₃) 6,5% (91 g/l) tlenek magnezu (MgO) 2,0% (28 g/l) - rozpuszczalny w wodzie mangan (Mn) 10,1% (141 g/l) - rozpuszczalny w wodzie Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych środka równoważnego Zamawiający wymaga załączenia do oferty karty charakterystyki. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 572231-2025
Interne Kennung: 222/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001