See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie infrastruktury dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Dobromierz
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: Zapewnienie infrastruktury dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Dobromierz. Zamówienie zostało objęte jako całość dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych edycja 7, Zamawiający otrzymał wstępną promesę do realizacji zadania. Zamówienie, którego dotyczy postępowanie jest tożsame z opisem inwestycji zawartej we wniosku o dofinansowanie. CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA W ramach części sieciowej zadania pn. ,,Zapewnienie infrastruktury dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Dobromierz” przewidziano do realizacji 6 zadań: 4 na podstawie gotowej dokumentacji budowlanej wraz z ostateczną decyzją Starosty Świdnickiego 1) „Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Serwinowie” – wg Decyzji Starosty Świdnickiego nr 269/2024 z dnia 4 kwietnia 2024 r. 2) „Budowa kolektora deszczowego dla WSSE Podstrefa Dobromierz” 3) „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku Serwinów – Jugowa dla WSSE Podstrefa Dobromierz” 4) „Budowa sieci wodociągowej łączącej ul. Sportową z drogą Serwinów-Jugowa dla WSSE Podstrefa Dobromierz” oraz 2 zadania polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych dla zadań: 5) „Przebudowa i rozbudowa istniejącej SUW w m. Dobromierz” 6) „Rozbudowa i przebudowa istniejącej oczyszczalni ścieków w Serwinowie wraz z przebudową pompowni sieciowej ścieków”. Część II zamówienia W ramach części drogowej inwestycji pn. ,,Zapewnienie infrastruktury dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Dobromierz” przewidziano do realizacji 4 zadania: jedno na podstawie gotowej dokumentacji budowlanej wraz z ostateczną decyzją Starosty Świdnickiego nr 69/2024 z dnia 25 stycznia 2024 r. 1) ,,Budowa drogi gminnej KDL wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą krajową nr 5 oraz budową skrzyżowania z drogą powiatową nr 2794D w miejscowości Dobromierz, gmina Dobromierz, powiat świdnicki”) oraz trzy zadania realizowane w trybie zaprojektuj i wybuduj: 2) ,,Rozbudowa drogi powiatowej nr 2916D wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą krajową nr 5 w miejscowości Dobromierz, gmina Dobromierz, powiat świdnicki”, 3) ,,Rozbudowa drogi gminnej nr 112369D wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą krajową DK5 oraz drogą powiatową DP2794D w miejscowości Dobromierz, gmina Dobromierz powiat świdnicki”, 4) ,,Budowa drogi dla ruchu pieszych i rowerów w ciągu drogi krajowej nr 34 oraz drogi gminnej 112341D”). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - Projekty budowlane, przedmiary robót - PFU - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.271.3.2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA
Beschreibung: W ramach części sieciowej zadania pn. ,,Zapewnienie infrastruktury dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Dobromierz” przewidziano do realizacji 6 zadań: 4 na podstawie gotowej dokumentacji budowlanej wraz z ostateczną decyzją Starosty Świdnickiego 1) „Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Serwinowie” – wg Decyzji Starosty Świdnickiego nr 269/2024 z dnia 4 kwietnia 2024 r. 2) „Budowa kolektora deszczowego dla WSSE Podstrefa Dobromierz” 3) „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku Serwinów – Jugowa dla WSSE Podstrefa Dobromierz” 4) „Budowa sieci wodociągowej łączącej ul. Sportową z drogą Serwinów-Jugowa dla WSSE Podstrefa Dobromierz” oraz 2 zadania polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych dla zadań: 5) „Przebudowa i rozbudowa istniejącej SUW w m. Dobromierz” 6) „Rozbudowa i przebudowa istniejącej oczyszczalni ścieków w Serwinowie wraz z przebudową pompowni sieciowej ścieków”.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232450 Bauarbeiten für Entwässerungsanlagen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45232422 Schlammbehandlungsanlagen, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45252000 Bauarbeiten für Klär-, Reinigungs- und Müllverbrennungsanlagen, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45323000 Schalldämmungsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA
Beschreibung: W ramach części drogowej inwestycji pn. ,,Zapewnienie infrastruktury dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Dobromierz” przewidziano do realizacji 4 zadania: jedno na podstawie gotowej dokumentacji budowlanej wraz z ostateczną decyzją Starosty Świdnickiego nr 69/2024 z dnia 25 stycznia 2024 r. 1) ,,Budowa drogi gminnej KDL wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą krajową nr 5 oraz budową skrzyżowania z drogą powiatową nr 2794D w miejscowości Dobromierz, gmina Dobromierz, powiat świdnicki”) oraz trzy zadania realizowane w trybie zaprojektuj i wybuduj: 2) ,,Rozbudowa drogi powiatowej nr 2916D wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą krajową nr 5 w miejscowości Dobromierz, gmina Dobromierz, powiat świdnicki”, 3) ,,Rozbudowa drogi gminnej nr 112369D wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą krajową DK5 oraz drogą powiatową DP2794D w miejscowości Dobromierz, gmina Dobromierz powiat świdnicki”, 4) ,,Budowa drogi dla ruchu pieszych i rowerów w ciągu drogi krajowej nr 34 oraz drogi gminnej 112341D”).
Interne Kennung: CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45112730 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Verkehrsbegleitgrün, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45233290 Installation von Straßenschildern