69347-2025 - Ergebnis
Tschechien – Übersetzungsdienste – Část 1 Překladatelské služby z a do AJ, NJ a FrJ – obecný jazyk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČást 1 Překladatelské služby z a do AJ, NJ a FrJ – obecný jazyk
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních překladatelských a tlumočnických služeb dle aktuálních požadavků zadavatele, aktuálního rozsahu požadovaných služeb a v souladu se zadávacími podmínkami.
Vorherige Bekanntmachung24166-2024
Interne Kennung7080/2020-UVCR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je zajištění dostatečné a kvalitativně odpovídající kapacity pro překlady a jazykové korektury vybraných dokumentů v českém, anglickém, německém a francouzském jazyce stejně tak, jako vyhotovování překladů a korektur textů nezbytných pro činnost zadavatele, zejména dokumentů týkajících se činnosti vlády, členství ČR v EU a jejích orgánech, dokumentů z oblasti lidských práv a vědy a výzkumu.
Optionen
Beschreibung der Optionenžádná vyhrazená změna