See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji wraz ze wsparciem technicznym na potrzeby rozbudowy eksploatowanego przez Zamawiającego systemu backup oraz zapewnienie w ramach prawa opcji godzin eksperckich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji wraz ze wsparciem technicznym na potrzeby rozbudowy eksploatowanego przez Zamawiającego systemu backup oraz zapewnienie w ramach prawa opcji godzin eksperckich. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 9.1. Wykonawca dostarczy licencje Oprogramowania Commvault albo Oprogramowania równoważnego (wraz ze wszystkimi wymaganymi w pkt. V.2 OPZ dokumentami), w terminie do 5 dni od dnia otrzymania od Zamawiającego wezwania do dostawy licencji Oprogramowania wraz ze Wsparciem technicznym (wezwanie nastąpi nie później niż w terminie 45 dni od dnia zawarcia umowy). 9.2. Wsparcie techniczne będzie realizowane od daty dostarczenia Zamawiającemu licencji Oprogramowania przez okres 60 miesięcy. 9.3. Godziny eksperckie realizowane w ramach Prawa opcji mogą zostać wykorzystane do dnia 29 maja 2026 r. (wskazanie daty wynika z konieczności zakończenia i rozliczenia Projektu). 10. Zamawiający, w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie spełniania kryteriów równoważności oprogramowania, określonych w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, tj.: 10.1. Wykaz spełniania kryteriów stosowanych w celu oceny równoważności oprogramowania – składany wraz z ofertą w celu potwierdzenia parametrów równoważności opisanych w OPZ – według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do Formularza oferty; 10.2. Opisanie w załączniku nr 6 do Formularza oferty – sposobu spełniania danego wymagania oraz wskazanie w załączniku 6 do Formularza oferty miejsca w dokumentacji oprogramowania, w którym znajduje się potwierdzenie spełnienie danego wymagania (nazwa dokumentu, numer strony dokumentu, pkt, etc.). Wykonawca powinien opisać sposób spełnienia danego wymagania dołączając przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełnienia danego wymagania (np. zrzut konfiguracji, karta katalogowa, specyfikacja techniczna, dokumentacja licencyjna, dokumentacja oprogramowania) lub przedstawić oświadczenie producenta oprogramowania, z którego wynika sposób spełnienia danego wymagania.
Vorherige Bekanntmachung: 439511-2025
Interne Kennung: COI-ZAK.262.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z OPZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający jest uprawniony do zlecania Wykonawcy w ramach Prawa opcji świadczenia usługi tzw. Godzin eksperckich, świadczonej przez osoby, które muszą legitymować się certyfikatem producenta Oprogramowania lub akredytowanego przez producenta Oprogramowania podmiotu, potwierdzającym wiedzę techniczną w zakresie Oprogramowania oraz muszą posiadać dostęp do bazy wiedzy producenta Oprogramowania. 2. Maksymalna liczba Godzin eksperckich to 120. Godziny eksperckie mogą zostać wykorzystane do 29 maja 2026 r. 3. Zamawiający zastrzega, że skorzystanie z opcji jest jego uprawnieniem, nie zaś zobowiązaniem.