See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upgrade systemu METSO DNA Kotła K6 oraz gospodarki biomasą wraz z dostawą części zamiennych w Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok
Beschreibung: Zakres przedmiotu Zamówienia obejmuje wykonanie Upgradu systemu METSO DNA Kotła K6 oraz gospodarki biomasą wraz z dostawą części zapasowych w Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok.
Interne Kennung: BZ/260/MW/U/07/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001