2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego
Beschreibung: 1)Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 5.683.006,15 zł (słownie: pięć milionów sześćset osiemdziesiąt trzy tysiące sześć złotych 15/100) na finansowanie planowanego deficytu budżetu w 2025 r. na okres 14 lat, przy spłacie przez okres 14 lat. 2)Charakterystyka kredytu: Kwota kredytu: Do kwoty 5.683.006,15 zł (słownie: pięć milionów sześćset osiemdziesiąt trzy tysiące sześć złotych 15/100). Okres kredytowania: od daty podpisania umowy kredytowej do dnia 20.12.2039 roku lub do dnia uregulowania wszystkich zobowiązań wynikających z umowy; 3)Wykonawca postawi środki kredytu do dyspozycji Zamawiającego: – w okresie: najwcześniej od dnia podpisania umowy, a najpóźniej do 29.12.2025 r. – w transzach, zależnie od potrzeb kredytobiorcy na podstawie składanych przez Zamawiającego pisemnych zapotrzebowań przesłanych faksem lub pocztą elektroniczną na kolejną transzę, w terminie 3 dni przed uruchomieniem, bez składania odrębnych wniosków kredytowych. – uruchomienie kredytu nastąpi bezgotówkowo przelewem na rachunek zamawiającego wskazany w umowie.
Interne Kennung: UG.I.271.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1)Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 5.683.006,15 zł (słownie: pięć milionów sześćset osiemdziesiąt trzy tysiące sześć złotych 15/100) na finansowanie planowanego deficytu budżetu w 2025 r. na okres 14 lat, przy spłacie przez okres 14 lat. 2)Charakterystyka kredytu: Kwota kredytu: Do kwoty 5.683.006,15 zł (słownie: pięć milionów sześćset osiemdziesiąt trzy tysiące sześć złotych 15/100). Okres kredytowania: od daty podpisania umowy kredytowej do dnia 20.12.2039 roku lub do dnia uregulowania wszystkich zobowiązań wynikających z umowy; 3)Wykonawca postawi środki kredytu do dyspozycji Zamawiającego: – w okresie: najwcześniej od dnia podpisania umowy, a najpóźniej do 29.12.2025 r. – w transzach, zależnie od potrzeb kredytobiorcy na podstawie składanych przez Zamawiającego pisemnych zapotrzebowani przesłanych faksem lub pocztą elektroniczną na kolejną transzę, w terminie 3 dni przed uruchomieniem, bez składania odrębnych wniosków kredytowych. – uruchomienie kredytu nastąpi bezgotówkowo przelewem na rachunek zamawiającego wskazany w umowie.