693575-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozbudowa sieci WLAN z wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa sieci WLAN z wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci WLAN z wyposażeniem w ramach Realizacja projektu pn. Rozwój dla bezpiecznej przestrzeni e-zdrowia w ramach Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Priorytet 1: Fundusze europejskie dla wielkopolskiej gospodarki. Działanie 1.3 Rozwój e-usług i e-zasobów publicznych – zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3.1 do SWZ – Pakiet nr 1 „Formularz cenowy wraz z Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia” oraz Załączniku nr 23.3.2 do SWZ – Pakiet nr 2 „Formularz cenowy wraz z Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia /zestawieniem wymaganych – oferowanych parametrów technicznych i użytkowych /ocenialnych”
Interne KennungDZ-751-73/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213200 Tablettcomputer, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
5. Los
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 1 - Rozbudowa sieci WLAN
BeschreibungRozbudowa sieci WLAN z wyposażeniem: • Przełączniki sieciowe (20 szt) • Access Point (110 szt) • Licencje Access Point • Oprogramowanie do zarządzania siecią • Instalacja i budowa tras kablowych • Konfiguracja, parametryzacja, dokumentacja
Interne KennungPakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 2- Dostawa tabletów
BeschreibungZakup wraz z dostawą tabletów
Interne KennungPakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer