See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst drukwerken
Beschreibung: Wonen in Limburg wenst een raamovereenkomst te bekomen voor de algemene drukwerken. Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst voor het aanleggen van een pool met maximaal 3 deelnemers per perceel, voor zover het aantal geschikte offertes voldoende groot is.
Interne Kennung: PPP0OQ-952/5795/2025-952
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: kleine papieren drukwerken
Beschreibung: Klein papieren drukwerk verwijst naar gedrukt materiaal van kleinere omvang, meestal bedoeld voor verspreiding, promotie of informatieve doeleinden. Dit soort drukwerk kan onder andere bestaan uit: flyers, folders, visitekaartjes, stickers, briefpapier, bonnen,...
Interne Kennung: 2025-996_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Groot formaat drukwerk
Beschreibung: Groot formaat drukwerk verwijst naar drukwerk van grotere afmetingen, bedoeld om op te vallen, vaak voor gebruik op evenementen, in winkels, op beurzen, of in openbare ruimtes. Dit type drukwerk omvat onder andere: posters, banners, wankalenders, displays,…
Interne Kennung: 2025-996_2
Los: LOT-0003
Titel: Promotioneel drukwerk
Beschreibung: Promotioneel drukwerk verwijst naar fysieke printmaterialen die worden gebruikt om een merk, product, dienst, evenement of boodschap te promoten. Het drukken van promotioneel drukwerk omvat onder andere: het bedrukken van t-shirt, USB-sticks, totebags,..
Interne Kennung: 2025-996_3
Los: LOT-0004
Titel: Drukken, frankeren en verzenden van brieven
Beschreibung: Dit perceel omvat de volledige verwerking van te verzenden briefwisseling, inclusief het digitaal ontvangen van bestanden, printen (zwart/wit of kleur), vouwen, couverteren, frankeren en tijdige postafgifte.
Interne Kennung: 2025-952_4