2. Verfahren
Verfahren
Titel: Distribuční olejové třífázové transformátory vn/nn
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka distribučních třífázových transformátorů s příslušenstvím. Konkrétně se jedná o distribuční olejové hermetické třífázové transformátory vn/nn 22/0,4 kV s jmenovitým výkonem do 630 kVA.
Vorherige Bekanntmachung: 33818-2020
Interne Kennung: Distribuční olejové třífázové transformátory vn/nn
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213200 Verteilertransformatoren
5. Los
Los: LOT-0001