2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaciągniecie kredytu długoterminowego do kwoty 3.000.000,- PLN na pokrycie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu długoterminowego do kwoty 3.000.000,00 PLN na pokrycie planowanego deficytu budżetu do kwoty 2.050.000,00 PLN na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek do kwoty 950.000,00 PLN. Uchwała Nr XV/92/2025 Rady Powiatu Malborskiego z dnia 11 czerwca 2025 r. w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego w 2025 roku – znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Zamawiającego, z zakładce Prawo lokalne, Uchwały Rady Powiatu Malborskiego, pod poniższym adresem: https://www.prawomiejscowe.pl/StarostwoPowiatowewMalborku/document/1068009/Uchwala-XV_92_2025 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ w Rozdziale IV
Interne Kennung: ZZP.272.55.2025.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zaciągniecie kredytu długoterminowego do kwoty 3.000.000,- PLN na pokrycie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek
Interne Kennung: Zaciągniecie kredytu długoterminowego do kwoty 3.000.000,- PLN na pokrycie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek