693852-2023 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usługi przewozu regularnego w ramach publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacji w granicach administracyjnych gminy Jedlnia-Letnisko w roku 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi przewozu regularnego w ramach publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacji w granicach administracyjnych gminy Jedlnia-Letnisko w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu regularnego w ramach publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacji w granicach administracyjnych gminy Jedlnia-Letnisko zgodnie utworzonymi liniami autobusowymi J1, J2, J3, J4, J5 które będą realizować transport zbiorowy na terenie gminy Jedlnia-Letnisko. Częstotliwość kursów na trasach J1, J3, J4 – 8 w dniach roboczych, 4 w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy. Na trasie J2 – 10 kursów w dniach roboczych, 4 w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy. Na trasie J5- 6 kursów w dniach roboczych, w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy – nie kursuje. Tabela obejmuje okres od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 oraz załącznik nr 4 - projekt umowy. Przebieg tras, wykaz przystanków – załączniki nr 5.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Termin składania ofert upływa dnia 19.12.2023 roku, godz. 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w Urzędzie Miejskim w Jedlni-Letnisko, ul. Radomska 43 w Jedlni-Letnisku, pok. 121 /sala konferencyjna/ dnia 19.12.2023 roku, godz. 10:30. Otwarcie ofert nastąpi poprzez skorzystanie z portalu e-Zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu regularnego w ramach publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacji w granicach administracyjnych gminy Jedlnia-Letnisko zgodnie utworzonymi liniami autobusowymi J1, J2, J3, J4, J5 które będą realizować transport zbiorowy na terenie gminy Jedlnia-Letnisko. Częstotliwość kursów na trasach J1, J3, J4 – 8 w dniach roboczych, 4 w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy. Na trasie J2 – 10 kursów w dniach roboczych, 4 w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy. Na trasie J5- 6 kursów w dniach roboczych, w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy – nie kursuje. Tabela obejmuje okres od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Interne Kennung: Świadczenie usługi przewozu regularnego w ramach publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacji w granicach administracyjnych gminy Jedlnia-Letnisko w roku 2024
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)