See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach
Beschreibung: Żywienie pozajelitowe, żywienie pozajelitowe 2, płyny infuzyjne, preparaty inne, leki psychotropowe, leki różne 1,2,3,4,5, żele sterylne, opatrunki specjalistyczne II, opatrunki specjalistyczne I, płyny do irygacji w workach, leki przeciwkrwotoczne
Vorherige Bekanntmachung: 538079-2025
Interne Kennung: 14/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Żywienie pozajelitowe 2
Beschreibung: żywienie pozajelitowe 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2/25
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0016
Titel: Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: żywienie pozajelitowe
Interne Kennung: Pakiet nr 1/25
Los: LOT-0017
Titel: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Płyny infuzyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 3/25
Los: LOT-0018
Titel: Preparaty inne
Beschreibung: Preparaty inne
Interne Kennung: Pakiet nr 4/25
Los: LOT-0019
Titel: Leki psychotropowe
Beschreibung: Leki psychotropowe
Interne Kennung: Pakiet nr 5/25
Los: LOT-0020
Titel: Leki różne 1
Beschreibung: Leki różne 1
Interne Kennung: Pakiet nr 6/25
Los: LOT-0021
Titel: Leki różne 2
Beschreibung: Leki różne 2
Interne Kennung: Pakiet nr 7/25
Los: LOT-0022
Titel: Leki różne 3
Beschreibung: Leki różne 3
Interne Kennung: Pakiet nr 8/25
Los: LOT-0023
Titel: Leki różne 4
Beschreibung: Leki różne 4
Interne Kennung: Pakiet nr 9/25
Los: LOT-0024
Titel: Leki różne 5
Beschreibung: Leki różne 5
Interne Kennung: Pakiet nr 10/25
Los: LOT-0025
Titel: Żele sterylne
Beschreibung: Żele sterylne
Interne Kennung: Pakiet nr 11/25
Los: LOT-0026
Titel: Opatrunki specjalistyczne II
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne II
Interne Kennung: Pakiet nr 12/25
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0027
Titel: Opatrunki specjalistyczne I
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne I
Interne Kennung: Pakiet nr 13/25
Los: LOT-0028
Titel: Płyny do irygacji w workach
Beschreibung: Płyny do irygacji w workach
Interne Kennung: Pakiet nr 14/25
Los: LOT-0029
Titel: Leki przecikrwotoczne
Beschreibung: Leki przecikrwotoczne
Interne Kennung: Pakiet nr 15/25