See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa stacji roboczej wraz z klawiaturą, myszką, manipulatorem i monitorem dla jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stacji roboczej wraz z klawiaturą, myszką, manipulatorem i monitorem dla jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 8 – Opis przedmiotu zamówienia (opis aktualny z poprzedniej procedury przetargowej). Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 – Parametry techniczne przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia ma zostać dostarczony do: Katedra Inżynierii Mechanicznej i Agrofizyki, Balicka 120, 30-149 Kraków.
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.31.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stacji roboczej wraz z klawiaturą, myszką, manipulatorem i monitorem dla jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 8 – Opis przedmiotu zamówienia (opis aktualny z poprzedniej procedury przetargowej). Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 – Parametry techniczne przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia ma zostać dostarczony do: Katedra Inżynierii Mechanicznej i Agrofizyki, Balicka120, 30-149 Kraków.