See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług pn.: „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach” 2. Zamawiający podzielił zamówienie na siedem części. 3. Opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: 1) Załącznik Nr 1 do SWZ - Część Nr 1 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 221 000 m2 – Obszar Nr 1” 2) Załącznik Nr 2 do SWZ - Część Nr 2 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 412 000 m² – Obszar Nr 2” 3) Załącznik Nr 3 do SWZ - Część Nr 3 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 321 000 m2 – Obszar Nr 3” 4) Załącznik Nr 4 do SWZ - Część Nr 4 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 257 000 m2 – Obszar Nr 4” 5) Załącznik Nr 5 do SWZ - Część Nr 5 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 578 000 m2 – Obszar Nr 5” 6) Załącznik Nr 6 do SWZ - Część Nr 6 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 328 000 m2 – Obszar Nr 6” 7) Załącznik Nr 7 do SWZ - Część Nr 7 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 236 000 m2 – Obszar Nr 7” 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każda Część będzie podlegać odrębnej procedurze związanej z wyborem oferty. Zamawiający ogranicza liczbę Części, którą można udzielić jednemu wykonawcy, co oznacza, że jeden Wykonawca może złożyć maksymalnie dwie oferty, po jednej dla każdej Części. Wykonawca jest zobowiązany do złożenia oferty na każdą Część osobno. W przypadku, gdy jeden Wykonawca złoży ofertę na większą ilość części niż Zamawiający dopuścił, brane będą pod uwagę dwie pierwsze oferty, które wpłynęły na platformę do obsługi postępowań przetargowych, dostępnej pod adresem: https://zzm.ezamawiajacy.pl - Nr postępowania: NZI.261.30.2025 (decyduje data i godzina wpłynięcia). W przypadku złożenia przez jednego Wykonawcę oferty na trzecią i kolejną Część, Zamawiający uzna, że złożona oferta jest niezgodna z warunkami zamówienia i podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: NZI.261.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 221 000 m2 – Obszar Nr 1”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 1 określa Załącznik Nr 1 do SWZ - Część Nr 1 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 221 000 m2 – Obszar Nr 1”
Interne Kennung: CZĘŚĆ Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 412 000 m² – Obszar Nr 2”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 2 określa Załącznik Nr 2 do SWZ - Część Nr 2 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 412 000 m² – Obszar Nr 2”
Interne Kennung: CZĘŚĆ Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 321 000 m2 – Obszar Nr 3”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 3 określa Załącznik Nr 3 do SWZ - Część Nr 3 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 321 000 m2 – Obszar Nr 3”
Interne Kennung: CZĘŚĆ Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 257 000 m2 – Obszar Nr 4”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 4 określa Załącznik Nr 4 do SWZ - Część Nr 4 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 257 000 m2 – Obszar Nr 4”
Interne Kennung: CZĘŚĆ Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część Nr 5 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 578 000 m2 – Obszar Nr 5”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 5 określa Załącznik Nr 5 do SWZ - Część Nr 5 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 578 000 m2 – Obszar Nr 5”
Interne Kennung: CZĘŚĆ Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część Nr 6 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 328 000 m2 – Obszar Nr 6”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 6 określa Załącznik Nr 6 do SWZ - Część Nr 6 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 328 000 m2 – Obszar Nr 6”
Interne Kennung: CZĘŚĆ Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część Nr 7 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 236 000 m2 – Obszar Nr 7”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 7 określa Załącznik Nr 7 do SWZ - Część Nr 7 – „Uporządkowanie i utrzymanie pasów drogowych w Katowicach o powierzchni nie większej niż 236 000 m2 – Obszar Nr 7”
Interne Kennung: CZĘŚĆ Nr 7