2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed ICT-services Gemeenschappelijke Regeling Avres (infrastructuur, werkplekken, e.a.)
Beschreibung: Avres is voornemens om over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst op basis van resultaatverplichting met één Opdrachtnemer die zorgdraagt voor de levering van de in onderhavig document beschreven managed ICT-services, inclusief een transitie van de huidige ICT-infrastructuur en gerelateerde ICT-diensten naar deze nieuwe beheerde ICT-dienst. €4.000.000 - €8.000.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Verdelen in percelen: ja
Beschreibung: Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen. € 4.000.000,- tot € 8.000.000,-
Interne Kennung: 1