693924-2023 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur- und Wartungsdienste – Technisch beheer van de gemeentelijke en OCMW gebouwen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch beheer van de gemeentelijke en OCMW gebouwen
Beschreibung: Technisch beheer van de gemeentelijke en OCMW gebouwen
Interne Kennung: 10/20/2023 4:01 PM 3PID620 2023/620
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Technisch beheer van de gemeentelijke gebouwen
Beschreibung: Technisch beheer van de gemeentelijke gebouwen
Interne Kennung: 2023/620
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver geeft de prijs voor beide vereiste varianten op.)