2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf: uitbreiding op de (bestaande) functionaliteiten van het zaaksysteem Rx Mission
Beschreibung: Voordat de ODRU de beoogde overeenkomst(en) wil sluiten, wenst zij deze aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf te doen. De opdracht betreft de uitbreiding op de (SaaS) dienst die de ODRU sinds 2021 afneemt van Visma Roxit B.V., genaamd: Rx Mission. Het “zaaksysteem” behoort tot de kernsystemen van de ODRU en dient ter ondersteuning van de primaire bedrijfsprocessen. De ODRU is voornemens om de komende jaren bij de huidige leverancier (Visma Roxit B.V.) meerdere modules af te nemen die vervolgens gelijklopen met maximaal de looptijd van de overeenkomst voor het zaaksysteem Rx Mission. Een aangeschafte module heeft nooit een langere looptijd dan het eerder Europees aanbestede zaaksysteem, Rx Mission. Aan deze publicatie kunnen geen rechten worden ontleend. Deze vrijwillige transparantie vooraf gaat om modules en dus uitbreiding op de (bestaande) functionaliteiten van het zaaksysteem Rx Mission. De verwachte omvang van de uitbreiding bedraagt maximaal € 500.000,- exclusief btw. Geldend voor alle aan te schaffen modules vanaf heden tot aan einde looptijd contract.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf
Beschreibung: Er kan niet ingeschreven worden.
Interne Kennung: 1