See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla potrzeb Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o. o, ul. Szpitalna 11; 41 – 940 Piekary Śląskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 A do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający skraca termin składania ofert ze względu na należycie uzasadnioną pilną potrzebę udzielenia zamówienia. W toku wcześniejszego postępowania, obejmującego ponad 50 części, 14 części wymaga powtórzenia procedury. Dodatkowo doszło do nagłej zmiany organizacyjnej – długotrwałej nieobecności jedynego pracownika działu zamówień publicznych. Okoliczności te były nieprzewidywalne i spowodowały opóźnienia. Powstała sytuacja zagraża ciągłości dostaw wyrobów medycznych niezbędnych do działalności Zamawiającego i udzielania świadczeń zdrowotnych, co uzasadnia zastosowanie skróconych terminów przy zachowaniu zasad uczciwej konkurencji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 A do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji i wznowień
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14